Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Śmiertelny wypadek w Jasionce! Wstępne ustalenia Policji

Fot. policja.pl

Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch tragicznych wypadków drogowych. W miejscowości Stężnica zginął rowerzysta. W Jasionce kierujący samochodem dostawczym zderzył się z motocyklistą. Życia kierującego motocyklem nie udało się uratować.

Do pierwszego wypadku doszło wczoraj około godz. 12 w miejscowości Stężnica w powiecie leskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w rowerze, którym kierował 57-letni mieszkaniec Warszawy, podczas zjeżdżania ze wzniesienia, prawdopodobnie pękła opona, w wyniku czego rowerzysta stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się na jezdnię. Mimo podjętej reanimacji kierujący jednośladem zmarł na miejscu wypadku.

Do kolejnego tragicznego wypadku doszło około godz. 14 w Jasionce na drodze wojewódzkiej nr 878. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 37-letni kierowca dostawczego mercedesa, jadąc w kierunku Rzeszowa, zjechał nagle na przeciwległy pas i czołowo zderzył się z motocyklistą. 44-letni mieszkaniec Jasionki, kierujący motocyklem, w wyniku doznanych obrażeń, zmarł. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca mercedesa był trzeźwy.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tych wypadków.

źródło: policja.pl