Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Śmiertelny wypadek pod Rzeszowem! Nie żyje kobieta

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj w Wólce Niedźwieckiej. Kierujący iveco cofając potrącił pieszą znajdująca się za jego samochodem. Mimo reanimacji życia kobiety nie udało się uratować. Okazało się, że kierujący był nietrzeźwy.

Do wypadku dzisiaj, około godz. 8.30 w Wólce Niedźwiedzkiej. Jak wstępnie ustalili policjanci kierujący samochodem marki Iveco, 56-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, cofając potrącił pieszą znajdującą się za jego samochodem. Mimo prowadzonej na miejscu reanimacji, 80-letnia kobieta zmarła na miejscu.

Policjanci sprawdzili trzeźwość kierowcy. Okazało się, że mężczyzna był pijany. Badanie wykazało u niego ponad 0,8 promila. Na miejscu zdarzenia pracują policjanci z wydziału ruchu drogowego. Pod nadzorem prokuratora przeprowadzą oględziny i zabezpieczą ślady niezbędnie do ustalenia szczegółowych okoliczności wypadku.

źródło: policja.pl