Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Śmiertelny wypadek pod Rzeszowem! 20-latka kierująca motocyklem zginęła na miejscu

Policjanci, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają okoliczności tragicznego piątkowego wypadku w Racławówce. Kierujący fordem stracił panowanie nad samochodem i zderzył się z dwójką motocyklistów. 20-latka kierująca motocyklem zginęła na miejscu, drugi z motocyklistów z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Do szpitala trafił również kierowca forda.

W piątek, tuż po godz. 16, w Racławówce doszło do tragicznego wypadku. Jak wstępnie ustalili policjanci rzeszowskiej drogówki, 22-letni mieszkaniec Rzeszowa, kierujący pojazdem marki Ford Focus, jadąc drogą gminną w kierunku Niechobrza, stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z dwójka motocyklistów jadących w przeciwnym kierunku.

W wyniku zderzenia, śmierć na miejscu poniosła 20-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego, kierująca motocyklem marki Honda. Drugi motocyklista, 28-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, z obrażeniami został przetransportowany do szpitala. Do szpitala trafił również ranny kierowca forda.

Kierujący fordem i 28-letni motocyklista byli trzeźwi. Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującemu fordem. Na miejscu, pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie, pracowali policjanci z ekipy wypadkowej. Przeprowadzili oględziny i zabezpieczali ślady niezbędne do ustalenia szczegółowych okoliczności zdarzenia.

źródło: policja.pl