Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

ŚMIERTELNY WYPADEK NA DK19!

Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Małówce na drodze krajowej nr 19. W wyniku zdarzenia forda transita i toyoty auris, śmierć poniosła 42-letnia kobieta kierująca toyotą. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 15.25 w Małówce, na drodze krajowej nr 19. Ze wstępnych informacji wynika, że kierująca toyotą auris najprawdopodobniej zjechała na przeciwny pas jezdni i zderzyła się z fordem transitem.

Pomimo podjętej reanimacji, życia 42-letniej mieszkanki powiatu strzyżowskiego, która kierowała toyotą, nie udało się uratować. 39-letni kierowca forda oraz jego 23-letni pasażer z obrażeniami trafili do szpitali.
Kierowca forda był trzeźwy.

Na miejscu wypadku policjanci zabezpieczyli ślady oraz wykonali czynności, które pomogą w ustaleniu okoliczności zdarzenia.

źródło: policja.pl