Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Śmiertelny wypadek drogowy. Nie żyją dwie osoby!

Tragiczny w skutkach okazał się poniedziałkowy wypadek, do którego doszło na obwodnicy Przemyśla. W zderzeniu dwóch fiatów i volkswagena, zginały dwie osoby podróżujące fiatem sienną.

W poniedziałek po godz. 15, na obwodnicy Przemyśla doszło do tragicznego wypadku z udziałem trzech pojazdów. Jak wstępnie ustalono, 37-latka kierująca fiatem sienną, jadąc ul. Zadwórzańską, podczas skrętu w lewo, prawdopodobnie nie ustąpiła pierwszeństwa i zderzyła się z volkswagenem. Siła uderzenia była tak duża, że fiat sienna uderzył jeszcze w fiata punto.

Fiatem sienną podróżowały trzy osoby. Na miejscu zginęła kierująca tym pojazdem i jej 71-letni pasażer, natomiast druga z pasażerek, 64-letnia kobieta trafiła do szpitala. W zdarzeniu ranny został także 36-latek, kierujący volkswagenem. Mężczyzna trafił na badania do szpitala. Zarówno on jak i kierujący fiatem punto, w chwili zdarzenia byli trzeźwi. Policjanci zabezpieczali miejsce wypadku oraz zebrali materiał dowodowy, który pozwoli wyjaśnić przyczyny tego zdarzenia. Utrudnienia na drodze krajowej nr 77, trwały przez kilka godzin.

źródło: policja.pl