Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Śmiertelne potrącenie rowerzysty. Nie żyje 17-latek z Rzeszowa

Fot. policja.pl

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj na ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Kierowca audi potrącił rowerzystę, który przejeżdżał przez przejście dla pieszych. W wyniku doznanych obrażeń, 17-latek kierujący jednośladem zmarł w szpitalu.

Wczoraj około godz. 21.30, dyżurny rzeszowskiej komendy otrzymał informację o wypadku na ul. Sikorskiego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Audi, 24-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, jadąc prawym pasem ul. Sikorskiego w kierunku ul. Rejtana, na oznakowanym przejściu dla pieszych, zderzył się z przejeżdżającym przez to przejście rowerzystą.

17-letni mieszkaniec Rzeszowa, kierujący jednośladem, z poważnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala, gdzie mimo wysiłków lekarzy zmarł. Policjanci ustalili, że kierowca audi w chwili zdarzenia był trzeźwy. Okoliczności wypadku wyjaśni policyjne postępowanie prowadzone pod nadzorem prokuratury.

źródło: policja.pl