Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Śmiertelne potrącenie kobiety! 87-letniej pieszej nie udało się uratować

Fot. policja.pl/ Zdjęcie ilustracyjne

Kolbuszowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Majdanie Królewskim, na drodze krajowej nr 9. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący dacią potrącił przechodzącą przez jezdnię kobietę. Niestety życia 87-letniej pieszej nie udało się uratować.

Wczoraj około godz. 10 kolbuszowscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Majdanie Królewskim, na odcinku drogi krajowej nr 9 relacji Kolbuszowa – Nowa Dęba. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący dacią, 54-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego, potrącił przechodzącą przez jezdnię kobietę. W wyniku zdarzenia 87-letnia mieszkanka powiatu kolbuszowskiego zmarła. Do zdarzenia doszło poza przejściem dla pieszych. Kierowca osobówki był trzeźwy.

Na miejscu wypadku pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z prokuratorem. Trwa wyjaśnianie szczegółowych przyczyn i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

źródło: policja.pl