Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Rzeszowska policja poszukuje tego mężczyzny! Napad na tle seksualnym

Fot. policja.pl

RZESZÓW. Policjanci poszukują sprawcy innej czynności seksualnej. Do zdarzenia doszło w czerwcu br. przy ul. Pułaskiego. Mężczyzna, którego wizerunek opublikowała Policja, przed blokiem zaatakował pokrzywdzoną, wepchnął do klatki schodowej, gdzie doprowadził ją przemocą do innej czynności seksualnej.

Policjanci Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie prowadzą pod nadzorem Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów śledztwo w sprawie doprowadzenia pokrzywdzonej przemocą do poddania się innej czynności seksualnej  tj. o czyn z art 197 § 2 kk.

Do zdarzenia doszło w piątek 13 czerwca br. tuż po północy. Jak ustalili policjanci, pokrzywdzona wchodząc do klatki schodowej bloku  przy ul. Pułaskiego została zaatakowana przez nieznanego mężczyznę. Napastnik wepchnął kobietę do środka, gdzie używając przemocy doprowadził ją do innej czynności seksualnej. Pokrzywdzonej udało się wyrwać, wybiec przed klatkę i wcisnąć kilka przycisków domofonu. Wtedy napastnik zbiegł z miejsca.

Oferta:

Reklama na portalu RzeszowskieInfo.pl. Pomagamy w dotarciu do nowych klientów

Biegły na podstawie zeznań pokrzywdzonej, sporządził portret pamięciowy sprawcy. To mężczyzna w wieku 25-30 lat, o wzroście około 170 cm, średniej budowy ciała i blond włosach.

Osoby, które rozpoznają na zdjęciach poszukiwanego mężczyznę, prosimy o kontakt z prowadzącymi sprawę policjantami Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie przy ul. Jagiellońskiej 13, osobiści lub telefonicznie pod nr 47 821 32 50 lub 47 821 33 32 albo z dyżurnym komendy pod nr telefonu 47 821 33 10 lub 112 – informuje Policja.

źródło: policja.pl