Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Rzeszowska firma chce wejść na NewConnect

RZESZÓW. Rzeszowski producent gier mobilnych firma PrimeBit Games z początkiem września br. przekształcił się ze spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w spółkę akcyjną. Głównym celem aktualnych działań jest wejście na giełdę ? mówi prezes PBG Michał Ręczkowicz.

PrimeBit Games to kolejne przedsiębiorstwo z Rzeszowa, które szybko się rozwija. Wprowadzenie na rynek nowych tytułów gier, czy poszerzenie działalności firmy nie pozwala osiąść PBG na laurach. Dlatego też na chwilę obecną, właściciele firmy chcą wejść na NewConnect. Z pewnością pozwoli to na bardziej dynamiczny rozwój i pozyskanie dodatkowych środków na rozwój. Już niebawem ruszy emisja prywatna PrimeBit Games S.A.

Czym jest NewConnect?
To działający od 2007 roku rynek akcji warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych. Stanowi alternatywny system obrotu. Nazywany jest ?małą giełdą? względem GPW. Charakteryzuje się tym, że na jego parkiecie znajdują się małe firmy, które docelowo mają zamiar wejść na GPW w Warszawie. Będącym tam spółkom przyświeca innowacyjność zarówno w kategorii tworzonych produktów, jak i w procesie zarządzania firmą.