Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Zima 2023/2024

Rzeszów. Zderzenie czterech pojazdów! Ranne dwie osoby

Fot. policja.pl

RZESZÓW. Wyjaśniane są okoliczności zdarzenia do jakiego doszło w piątek, po południu, na al. Niepodległości w Rzeszowie. W zderzeniu czterech pojazdów ranne zostały dwie osoby. Policjanci ustalili, że uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.

Do zdarzenia doszło w piątek, po godzinie 15. Interweniujący na miejscu policjanci rzeszowskiej drogówki wstępnie ustalili przebieg zdarzenia. Kierujący fiatem pandą, 31-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego, jadąc ulicą Niepodległości w kierunku Armii Krajowej, podczas wyprzedzania, chcąc uniknąć czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka samochodem, skręcił na swój pas. W wyniku tego manewru uderzył w tył fiata tipo, który następnie uderzył w jadącego przed nim fiata punto. Następnie samochód kierowany przez 31-latka został przemieszczony z powrotem na lewy pas, gdzie jeszcze zderzył się z nissanem juke.

W wyniku zderzenia ranni zostali: 61-letnia kierująca nissanem i roczna pasażerka fiata punto, w którego wcześniej uderzył fiat tipo. Poszkodowane zostały przewiezione do szpitala. Wszyscy kierujący, którzy uczestniczący w tym zdarzeniu byli trzeźwi.

31-letniemu kierującemu fiatem policjanci zatrzymali prawo jazdy. Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśniają funkcjonariusze z referatu ds. przestępstw i wykroczeń w ruchu drogowym.

źródło: policja.pl