Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Rzeszów: Tragiczna śmierć 60-latka na parkingu!

RZESZÓW. Do tragicznego wypadku doszło dziś przy ul. Okulickiego w Rzeszowie. Na ternie parkingu, operator wózka widłowego, cofając nie zauważył przechodzącego mężczyzny i przygniótł do burty zaparkowanego samochodu ciężarowego. Mimo podjętej reanimacji jego życia nie udało się uratować. Operator wózka był trzeźwy.

Do wypadku doszło dzisiaj około godz. 6, na parkingu przy ulicy Okulickiego. Jak ustalili policjanci,kierujący wózkiem widłowym cofając pojazdem, nie zauważył przechodzącego wzdłuż zaparkowanego tira mężczyzny i przygniótł go do boku pojazdu.

Mimo podjętej reanimacji, 60-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu rzeszowskiego zmarł. 30-letni operator wózka widłowego był trzeźwy. Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali czynności niezbędne do ustalenia szczegółowych okoliczności zdarzenia.

źródło: policja.pl