Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Rzeszów: Staruszki zaatakowały policjantów!

RZESZÓW. Funkcjonariusze policji interweniowali w rejonie ulicy Witkacego. W tym miejscu według otrzymanego zgłoszenia mężczyzna miał szarpać starszą kobietę. Na miejscu policjanci mówiąc delikatnie zdziwili się, ponieważ zastali tam trzy awanturujące się i szarpiące kobiety.

W trakcie przeprowadzanej interwencji agresja dwóch z nich skierowała się wobec policjantów. Ponieważ wszystkie panie były pod wpływem alkoholu, noc spędziły w izbie wytrzeźwień. Już po doprowadzeniu okazało się, że agresywnymi kobietami są 82 i 78-letnie mieszkanki Rzeszowa. Po wytrzeźwieniu obie zostały ukarane mandatami.

W środę około godz. 19.30, dyżurny rzeszowskiej komendy został zawiadomiony, że przy ul. Witkacego mężczyzna miał szarpać starszą kobietę. Skierowany na to miejsce patrol policji spotkał się z zupełnie odmienną sytuacją. Awantura i szarpanina miała miejsce. Jednak uczestniczyły w niej trzy panie. Jak się okazało, kobiety były pod wpływem alkoholu.

Gdy policjanci przystąpili do interwencji, agresja dwóch pań skierowała się przeciwko nim. Wobec kobiet policjanci musieli użyć siły i kajdanek. Kobiety odmówiły badania na alkomacie oraz podania swoich danych osobowych, w związku z tym policjanci przewieźli je do izby wytrzeźwień. Trzecia, 43-letnia kobieta, nie była agresywna, jednak z uwagi na jej stan nietrzeźwości oraz brak możliwości przekazania jej pod opiekę innej osoby, również została izolowana w izbie wytrzeźwień.

Źródło: Policja

Czytaj także: Mężczyzna zauważył w Wisłoku kobietę i ruszył jej na pomoc