Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Rzeszów: rannych zostało dwóch obywateli Ukrainy. Policjanci poszukują tego mężczyzny

Fot. policja.pl

RZESZÓW. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło dzisiaj w nocy w Rzeszowie. Najprawdopodobniej w wyniku użycia niebezpiecznego narzędzia rannych zostało dwóch obywateli Ukrainy. Mężczyźni trafili do szpitala, ich obrażenia są poważne. Policja opublikowała zdjęcie mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godz. 3 w Rzeszowie przy ul. Rejtana. Jak wstępnie ustalili policjanci, w wyniku użycia niebezpiecznego narzędzia, ranni zostali dwaj obywatele Ukrainy. Mężczyźni w wieku 19 i 21 lat z poważnymi obrażeniami trafili do szpitala.

Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie pracują teraz nad zebraniem informacji, które pozwolą na ustalenie szczegółowego przebiegu zdarzenia. Na razie w związku ze zdarzeniem nikt nie został zatrzymany.

Policjanci poszukują mężczyzny, obywatela Ukrainy Oleksandra Sytnika, który może mieć związek ze zdarzeniem. Publikujemy zdjęcie mężcyzny. Osoby, które mają informacje mogące przyczynić się do zatrzymania mężczyzny, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, tel. 47 82 133 10 lub pod tel. alarmowy 112.

źródło: policja.pl