Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Rzeszów: popularna Biedronka po remoncie! Kiedy otwarcie?

Fot. Biedronka

RZESZÓW. Koniec listopada i początek grudnia to intensywny czas dla Biedronki. W dniach 30.11-01.12 sieć otwiera aż pięć nowych sklepów w różnych regionach Polski – od Kujaw po Warmię i Mazury, Mazowsze, Małopolskę i Śląsk. W tych terminach drzwi ponownie otwierają także świeżo wyremontowane placówki m.in. we Włocławku, Rzeszowie czy Zielonej Górze. W tych dniach Biedronka zaprasza do 12 lśniących nowością sklepów.

Jeszcze przed końcem miesiąca, bo 30.11 (wtorek), sieć Biedronka otworzyła aż cztery sklepy. Nowe placówki zlokalizowane są w Niemczu (woj. kujawsko-pomorskie), Olsztynie (woj. śląskie), Warszawie (woj. mazowieckie) i Piszu (woj. warmińsko-mazurskie). Dzień później, 1 grudnia (środa) na mapie pojawi się pierwsza placówka sieci w miejscowości Lisia Góra (woj. małopolskie).
Przełom listopada i grudnia oznacza też możliwość powrotu klientów do wyremontowanych placówek. Od 30 listopada (wtorek) taką możliwość będą mieć mieszkańcy 3 miejscowości – Sosnowca, Włocławka i Zielonej Góry. Dzień później tj. 1 grudnia po modernizacji zakupy będzie można zrobić w komfortowych placówkach w Dębnicy Kaszubskiej, Chociweli, Rzeszowie oraz Gdyni.
Wszystkie nowe i wyremontowane sklepy zaprojektowane zostały zgodnie z najnowszym standardem 3.0. Oznacza to, że są jeszcze bardziej przyjazne środowisku dzięki zastosowaniu takich rozwiązań jak energooszczędne oświetlenie LED czy zamykane regały chłodnicze wykorzystujące naturalny gaz CO2. Przy wejściu klientów przywita wyeksponowana wyspa owocowo-warzywna. Przeprojektowane zostały również strefy z pieczywem oraz kosmetykami co pozwoli na sprawniejsze dokonywanie niezbędnych zakupów.
Wyremontowana placówka

Zawsze staramy wychodzić się naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów. Dlatego też jeszcze w tym miesiącu otwieramy pięć całkowicie nowych placówek w różnych regionach Polski. Dodatkowo zmodernizowaliśmy 7 istniejących sklepów. Zarówno nowe, jak wyremontowane sklepy to placówki, dzięki którym zakupy będą jeszcze bardziej komfortowe – Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny makroregionu w sieci Biedronka

Dzięki pięciu nowo powstałym placówkom Biedronka stworzy ponad 100 nowych miejsc pracy w różnych regionach Polski. Wszystkie nowo otwierane sklepy oraz wyremontowane placówki są nowoczesne i wyposażone w rozwiązania zwiększające komfort klientów. Każda placówka wyposażona jest w kasy tradycyjne i samoobsługowe, umożliwiające zakupy bez kolejki.

Na klientów odwiedzających nowo otwarte placówki czekają atrakcyjne promocje. W dniach 30.11-4.12 klienci m.in. z Niemcza, Włocławka, Zielonej Góry, Dębnicy Kaszubskiej i Chociwela przy zakupie min. dwóch rzeczy z kategorii artykuły przemysłowe i tekstylia, w tym zabawek, otrzymują 30% zniżki na te artykuły. Dodatkowo w sklepach w Chociwelu, Dębnicy Kaszubskiej i Niemczu obowiązuje wyjątkowo atrakcyjna oferta na produkty z lady tradycyjnej, w tym mięso i sery.

Lista nowych sklepów sieci Biedronka:
 • Niemcz, ul. Janusza Kusocińskiego 1
 • Olsztyn, ul. Asnyka 2
 • Warszawa, ul. Górnośląska 6
 • Pisz, ul. Warszawska 50C
 • Lisia Góra, ul. Tarnowska 7a
Lista sklepów sieci Biedronka otwartych po remoncie:
 • Włocławek, ul. Zbiegniewskiej 19
 • Sosnowiec, ul. Moniuszki 26
 • Zielona Góra, ul. Zachodnia 65
 • Dębnica Kaszubska, ul. ks. Antoniego Kani 8
 • Chociwel, ul. Armii Krajowej 76
 • Rzeszów, ul. Siemieńskiego 14
 • Gdynia, pl. Kaszubski 15

(ip)