Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Rzeszów: nowa droga połączy osiedle Kotuli z osiedlem Staroniwa!

Zdjęcie ilustracyjne

Rzeszów: nowa droga połączy osiedle Kotuli z osiedlem Staroniwa.

Nowa droga połączy osiedle Kotuli z osiedlem Staroniwa. Będzie przebiegać od ul. Wołyńskiej do ul. Potokowej, Częścią tego zadania będzie także połączenie ulicy Wołyńskiej z ul. Słoneczny Stok. Dokumentacja, którą mamy gotową, obejmuje budowę kontynuacji ul. Wołyńskiej do ul. Potokowej o łącznej długości 940 m, budowę ul. Słoneczny Stok o długości 295 m oraz budowę ul. Potokowej o długości 343 m – informuje Konard Fijołek.

W pierwszym etapie wybudujemy ok. 700 metrowy odcinek drogi, który połączy ul. Wołyńską z ul. Słoneczny Stok. Droga będzie miała siedem metrów szerokości, powstaną przy nim chodniki oraz ścieżka rowerowa. Zostanie też zbudowana kanalizacja deszczowa, oświetlenie uliczne oraz zbiornik retencyjny na Potokowej. Przetarg na wybór firmy, która wybuduje drogę już trwa. Na oferty czekamy do 22 maja. Po podpisaniu umowy, wykonawca będzie miał 16 miesięcy na prace – pisze na Facebooku prezydent Rzeszowa.