Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Rzeszów. 49-latek kilka razy okradł dwie drogerie

Zdjęcie ilustracyjne

Zarzut kradzieży usłyszał 49-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. W październiku mężczyzna kilka razy okradł dwie drogerie należące do znanej sieci handlowej. Powstałe straty wyceniono na blisko 2 tys. złotych. Mężczyzna przyznał się do winy i usłyszał zarzut. Za kradzież grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci wyjaśniali okoliczności kradzieży, do jakich doszło w dwóch drogeriach na terenie Rzeszowa. W październiku, nieznany sprawca ukradł perfumy warte blisko 2 tys. złotych.

Wyjaśniając sprawę funkcjonariusze z wydziału kryminalnego uzyskali informacje, że osobą tą może być 49-letni mieszkaniec Bratkowic. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę w miniony czwartek.

Zebraniem materiału dowodowego zajęli się policjanci z komisariatu na Baranówce. Podczas przesłuchania, 49-latek przyznał się, że w okresie od 8 do13 października br., dokonał kilku kradzieży w dwóch palcówkach, tej samej sieci handlowej. Policjanci przedstawili mu zarzut kradzieży dokonanej czynem ciągłym. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: policja.pl