Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Ruszyła sprzedaż biletów semestralnych dla studentów [LISTA PUNKTÓW SPRZEDAŻY]

RZESZÓW. Rzeszowski ZTM rozpoczął sprzedaż biletów semestralnych dla studentów. W tym roku cena za bilet wynosi 179 zł. Istnieje także możliwość zakupu biletów semestralnych w konfiguracji autobus + pociąg POLREGIO w cenie 181 zł, które się uwzględnianie w autobusach komunikacji miejskiej oraz w pociągach na terenie: Boguchwała, Wisłoczanka, Strażów, Rudna Wielka, Świlcza oraz Trzciana. Bilety semestralne są ważne na okres od 1 października 2017 r. do 15 lutego 2018 r.

By móc zakupić bilet semestralny potrzebny jest dokument, który potwierdza status studenta oraz spersonalizowana Rzeszowska Karta Miejska ? poinformował ZTM.

Gdzie kupić?
Sprzedaż biletów jest realizowana przez stronę Ebilet.erzeszow.pl, w biletomatach oraz w Punktach Obsługi Podróżnego ZTM w Rzeszowie mieszczących się przy następujących adresach:
? Targowa 1,
? Grottgera 22,
? Lisa Kuli 20,
? Galeria Nowy Świat, ul. Krakowska 20,
? H. Plaza Rzeszów, al. Rejtana 65.