Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Ruszyła sprzedaż biletów semestralnych dla studentów. Jakie ceny?

RZESZÓW. Rozpoczęła się sprzedaż biletów semestralnych dla studentów na wszystkie linie komunikacji miejskiej na całą sieć w cenie 179,00 zł oraz biletów semestralnych autobus + pociąg POLREGIO w cenie 181,00 zł, które honorowane są w autobusach komunikacji miejskiej oraz pociągach Przewozów Regionalnych na terenie aglomeracji rzeszowskiej na obszarze ograniczonym stacjami: Boguchwała, Wisłoczanka, Załęże, Strażów, Rudna Wielka, Świlcza oraz Trzciana.

Gdzie kupić bilety?

Bilety semestralne na okres od 16 lutego 2018 r. do 30 czerwca 2018 r., dostępne są w sprzedaży przez sklep internetowy ebilet.erzeszow.pl w biletomatach stacjonarnych oraz w Punktach Obsługi Podróżnego Zarządu Transportu Miejskiego w Rzeszowie:

  • ul. Targowa 1,
  • ul. Grottgera 22,
  • ul. Lisa Kuli 20,
  • Galeria Nowy Świat, ul. Krakowska 20,
  • C.H. Plaza Rzeszów, al. Rejtana 65.

Możliwość zakupu biletu semestralnego mają studenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych. Do zakupu biletu semestralnego potrzebny jest dokument, który potwierdza status studenta oraz spersonalizowana Rzeszowska Karta Miejska. Bieżące informacje dostępne są na stronie internetowej www.ztm.erzeszow.pl