Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Resovia wróci na Wyspiańskiego? „Bierzemy sprawy w swoje ręce” [VIDEO]

Fot. YouTube Resovia TV (screen)

RZESZÓW.Aktualnie Resovia Rzeszów swoje mecze rozgrywa na Stadionie Miejskim w Rzeszowie.

„Czas wracać do domu” to nowy materiał promocyjny, w którym wszystkie osoby związane z piłkarską Resovią wymawiają ten krótki slogan. Wideo jest zapowiedzią dużej akcji oraz starań Sekcji Piłki Nożnej CWKS Resovia zmierzających do powrotu rozgrywania ligowych meczy na poziomie centralnym na stadionie Resovii przy Wyspiańskiego 22 – informuje rzeszowski klub.

Czas wracać do domu! Bierzemy sprawy w swoje ręce i zaczynamy robić wszystko, by wrócić rozgrywać mecze w lidze centralnej przy Wyspiańskiego 22! Mamy wytyczne z PZPN, wiemy co musimy zmienić, a co musimy poprawić! Wierzymy, że damy radę!  Wkrótce ruszymy ze specjalną akcją, która sprawi, iż każdy Resoviak będzie mógł dołożyć cegiełkę do powrotu na W22! Śledźcie nasze media społecznościowe oraz stronę internetową, by być na bieżąco! Wkrótce więcej informacji – czytamy w opisie filmu na YouTube.

Więcej informacji o całej akcji wkrótce! – zapewnia CWKS Resovia. Link do nagrania zostawiamy poniżej.