Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Remonty Biedronek na Podkarpaciu. Kiedy ponowne otwarcia? [AKTUALNA SYTUACJA]

Fot. Biedronka

Remonty sklepów Biedronki w województwie podkarpackim. Sprawdzamy aktualną sytuację.

Biedronka jako największa sieć handlowa w Polsce stale się rozwija i modernizuje swoje placówki. Informacje o wszystkich otwarciach nowych i remontowanych sklepów sieci Biedronka przekazujemy na bieżąco. Celem prac remontowych jest podniesienie komfortu zakupów oraz dostosowanie placówek do standardu 3.0, obowiązującego w sieci Biedronka. Oznacza to ekologiczne rozwiązania wewnątrz sklepu, takie jak energooszczędne urządzenia chłodnicze, działające w oparciu o gaz CO2 oraz wyeksponowane strefy promocji, kwiatów oraz przejrzyste ustawienie wysp na owoce i warzywa – mówi w rozmowie z RzeszowskieInfo.pl, Bartosz Rachwał, kierownik projektów technicznych makroregionu Południe w sieci Biedronka

Nowoczesny i przestronny wygląd placówki zyskają dzięki zupełnie nowym systemom regałów i półek. Dla wygody klientów wprowadzony zostanie podział stanowisk na owocowe, warzywne oraz produkty delikatne, czyli wymagające przechowywania w niskiej temperaturze. W sklepie pojawią się kasy samoobsługowe. Z okazji otwarcia na klientów będą czekać atrakcyjne promocje, o których będziemy informować na bieżąco – powiedział przedstawiciel sieci Biedronka.

Aktualnie w województwie podkarpackim z powodu remontu zamkniętych jest 5 sklepów:

– w Rzeszowie, ul. Witolda 8 (planowane zakończenie remontu – koniec czerwca)

– w Kazimierzy Wielkiej, ul. Kolejowa 27B (planowane zakończenie remontu – połowa lipca)

– w Pruchniku, ul. Kańczudzka 45 (planowane zakończenie remontu – koniec lipca)

– w Jarosławiu, ul. Krakowska 32 (planowane zakończenie remontu – połowa sierpnia)

– w Sokołowie Małopolskim, ul. Lubelska 56 (planowane zakończenie remontu – połowa sierpnia).