Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Rekrutacja do drużyny futbolu amerykańskiego Rzeszów Rockets. Szczegółowe informacje!

Fot. Rzeszów Rockets

RZESZÓW.

Rekrutacja do drużyny futbolu amerykańskiego Rzeszów Rockets. Spotkanie rekrutacyjne odbędzie się już 10 października tj. czwartek o godz. 19 na orliku przy Starzeńskiego 17 w Rzeszowie.

Zapraszamy na nabór do drużyny futbolu amerykańskiego na sezon 2019. Tegoroczny Wicemistrz Polski Wschodniej LFA2. Dołącz do Rakiet! Poszukujemy zawodników w każdej kategorii wagowej, niskich, średnich i wysokich. Mile widziani Panowie w kategorii wagowej 100 + – informuje rzeszowska drużyna.

Nie ważne, czy jesteś szybki, zwinny czy ciężki i lekki – jeśli masz ducha walki i samodyscyplinę to znajdziemy dla Ciebie odpowiednie miejsce na boisku. Przyjdź i sprawdź się! Przychodząc na spotkanie, nie trzeba znać zasad gry! Należy zabrać ze sobą sportowy strój i obuwie oraz butelkę wody – piszą na facebooku Rzeszów Rocketes.