Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Przebudowa budynku Szkoły Podstawowej w Trzebownisku. Jaki koszt przedsięwzięcia?

TRZEBOWNISKO. 31 lipca br. wójt gminy Trzebownisko Lesław Kuźniar podpisał umowę z Firmą Budowlano- Usługowo-Handlową „WAL MAR” Krzysztof Marecki na realizację zadania pn. „Przebudowa wybranych pomieszczeń parteru w budynku Szkoły Podstawowej w Trzebownisku, związana z przeniesieniem istniejącej kuchni”.

Przebudowa związana jest z przeniesieniem kuchni na parter najstarszego skrzydła budynku, częściowo podpiwniczonego, o dwóch kondygnacjach nadziemnych. Powierzchnia użytkowa pomieszczeń kuchni i zaplecza, jadalni wraz korytarzem i klatką schodową wynosi 414,82 m2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje także dostawę urządzeń i wyposażenia technologicznego kuchni oraz zagospodarowanie terenu: budowa chodników i dojazdów do wejścia do kuchni i do wejścia ewakuacyjnego. W trakcie realizacji robót dojazd do placu budowy odbywał się będzie od strony wejścia głównego do szkoły w Trzebownisku – poinformował Urząd Gminy w Trzebownisku.

Koszt realizacji przedsięwzięcia to kwota 964 265,61 zł brutto. Całość inwestycji realizowana jest ze środków własnych. Planowany termin zakończenia realizacji przebudowy to 30.09.2019 roku – czytamy w komunikacie.

źródło: trzebownisko.pl