Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Powiat rzeszowski: śmiertelne potrącenie pieszego!

Fot. policja.pl

POWIAT RZESZOWSKI. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w Nowym Borku w powiecie rzeszowskim. Potrącony przez dwa samochody pieszy, w wyniku doznanych obrażeń, zmarł na miejscu zdarzenia.

Do  wypadku doszło przedwczoraj przed godz. 23, w miejscowości Nowy Borek w powiecie rzeszowskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący volkswagenem golfem, wyprzedzając kolumnę pojazdów, podczas zmiany pasa z lewego na prawy, potrącił pieszego, który prawdopodobnie znajdował się na środku jezdni. W pieszego uderzył jeszcze jadący za golfem ford. W wyniku doznanych obrażeń potrącony mężczyzna zmarł na miejscu, to 40-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości obu kierowców. Zarówno 59-letni kierowca volkswagena, jak i 40-latek kierujący fordem, byli trzeźwi. Funkcjonariusze, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

źródło: policja.pl