Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Potrzebujesz pieniędzy na święta? Sprawdź, jak wziąć darmową pożyczkę

Extraportel to uznana marka na polskim rynku chwilówek. Co ważne, z jej usług skorzystało już wiele tysięcy Polaków, o czym świadczą m.in. pozytywne opinie dostępne w internecie. Firma oferuje pierwszą pożyczkę w wysokości do 3 tysięcy złotych za darmo.

Jak skorzystać z oferty? [KROK PO KROKU]

1. Jaka jest wysokość darmowej pożyczki? Możesz wziąć darmową pożyczkę do 3 tysięcy złotych, gdzie okres spłaty wynosi aż 45 dni! To bardzo dobre warunki z których warto skorzystać. Szczególnie w okresie świątecznym, kiedy pieniądze są nam naprawdę potrzebne.

2. Kto może dostać pożyczkę? Każdy obywatel Polski, przebywający na terenie kraju, w wieku pomiędzy 21 a 70 lat, legitymujący się dowodem osobistym może złożyć wniosek pożyczkowy.

3. Czy pożyczka jest naprawdę za darmo? W ramach dostępnej promocji koszt pierwszej pożyczki został obniżony do 0zł. Więc jeżeli dokonasz spłaty w ustalonym terminie, nie wiąże się ona z żadnymi dodatkowymi opłatami – oddajesz tylko pożyczone pieniądze! Czego chcieć więcej?

4. Jak wziąć darmową pożyczkę? Wypełnij wniosek poprzez bezpośrednie przejście na stronę Extraportfel (klikając w poniższy link – „WEŹ POŻYCZKĘ”) a decyzję otrzymasz już w ciągu kilku minut!

WEŹ POŻYCZKĘ