Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Poseł: Dziś odchodzę z PiS. Piątka dla zwierząt to bubel prawny

Lech Kołakowski: Dziś odchodzę z PiS. Piątka dla zwierząt to bubel prawny

Dziś odchodzę z PiS. Nie jesteśmy uciekinierami, jesteśmy bohaterami. To grupa kilku osób. Rozmawiamy o nazwie koła – mówi gość Porannej rozmowy w RMF FM Lech Kołakowski.

Decyzje są już podjęte. Robimy to z wielkim bólem – podkreśla. Piątka dla zwierząt to bubel prawny – zaznacza. Ona przelała czarę goryczy – dodaje.

Po tylu latach będąc działaczem PiS odchodzę z Prawa i Sprawiedliwości – powiedział w Porannej rozmowie w RMF FM Lech Kołakowski. Na pytanie, czy razem z nim odejdą Jan Krzysztof Ardanowski, Zbigniew Dolata czy Teresa Hałas, odpowiada: zapraszamy i innych parlamentarzystów do wejścia do koła.

Jak zaznacza, liczy się z tym, że PiS utraci większość w Sejmie, jeżeli dojdzie do rejestracji koła. Pytany skąd taka decyzja, Lech Kołakowski podkreśla: chcemy działać dla dobra polskiej wsi.

źr.: Rmf24.pl