Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Polityk PSL o wyniku wyborczym Kosiniaka-Kamysza: Jest lekko podłamany, wykonał kawał roboty

Fot. facebook.com Władysław Kosiniak – Kamysz

Marek Sawicki o wyniku wyborczym Władysława Kosiniaka-Kamysza: Jest lekko podłamany, wykonał kawał roboty

„Jest lekko podłamany” – przyznał w Popołudniowej rozmowie w RMF FM poseł PSL Marek Sawicki, nawiązując do wyniku wyborczego prezesa Stronnictwa Władysława Kosiniaka-Kamysza. Ten w niedzielnych wyborach uzyskał 2,37 proc. głosów. „Napracował się od listopada bardzo ciężko. Dzień w dzień w terenie. Dzień w dzień w kampanii. Praca ze sztabem, praca z ludźmi. Wykonał kawał dobrej roboty” – stwierdził.

Mimo niskiego wyniku w głosowaniu, Sawicki broni swojego szefa. „Pokazał, że jest politykiem z koncepcją, z programem, z propozycją dla Polaków” – mówił.

„Polacy nie chcieli zmiany” – tak Marek Sawicki ocenił wyniki głosowania w I turze wyborów prezydenckich. „PO-PiS przez najbliższe 5 lat będzie dzielił Polskę na Polskę ludzi lepszych i Polskę ludzi gorszych” – stwierdził. I dodał: „Widocznie w Polsce jeszcze nie czas na pełną współpracę… Ludzie jeszcze nie potrzebują budowy wspólnoty. Każdy sobie rzepkę skrobie”.

Cała rozmowa jest na www.rmf24.pl