Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Policjanci znaleźli narkotyki podczas kontroli BMW. 22-letni mieszkaniec Sokołowa Młp. został zatrzymany

Fot. policja.pl

SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI. Niemal 30 gramów narkotyków znaleźli policjanci z Sokołowa Małopolskiego podczas kontroli samochodu. W zaparkowanym bmw przebywało czterech mężczyzn, którzy na widok policjantów zaczęli zachowywać się nerwowo, a kierujący odrzucił foliowy woreczek. Okazało się, ze była w nim marihuana. Podczas kontroli funkcjonariusze znaleźli jeszcze jeden woreczek z marihuaną, mefedron i trzy wagi elektroniczne.

W nocy w ubiegły piątek, policjanci z Sokołowa Małopolskiego podczas patrolu zauważyli zaparkowany w rynku samochód marki bmw. W aucie siedziało czterech młodych mężczyzn. Ci na widok policjantów zaczęli zachowywać się nerwowo. Gdy funkcjonariusze podeszli do samochodu, kierowca odrzucił foliowy woreczek z zawartością suszu roślinnego. W związku z tym policjanci dokładnie sprawdzili samochód oraz wszystkich mężczyzn.
W trakcie interwencji kierowca, którym okazał się 22-letni mieszkaniec Sokołowa Młp., dobrowolnie wydał policjantom woreczek z zawartością białego proszku. Natomiast w samochodzie policjanci znaleźli kolejny woreczek z zawartością większej ilości suszu roślinnego.
22-latek został zatrzymany. Po przewiezieniu do komendy, policjanci wstępnie zbadali zabezpieczone substancje. Badanie wykazało, że susz roślinny to marihuana w ilości ponad 29 gramów. Druga substancja to mefedron. Niewielką ilość marihuany znaleźli jeszcze policjanci podczas przeszukania w domu zatrzymanego. Podczas przesłuchania mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania narkotyków. Przyznał się do winy i wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze.
źródło: policja.pl