Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Policjanci z Podkarpacia wśród najlepszych dzielnicowych w Polsce!

Fot. policja.pl

RZESZÓW. St. asp. Robert Zoła zajął indywidualnie drugie miejsce w X Finale Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych ?Dzielnicowy Roku 2017?. Podkarpackim policjantom przypadło również drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej.

X Finał Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych ?Dzielnicowy Roku 2017? odbył się w dniach 17-20 października br. w Szkole Policji w Katowicach. W zawodach zmierzyło się ze sobą 34 uczestników, którzy konkurowali ze sobą w 5 konkurencjach. Wśród nich znalazły się m.in. strzelanie oraz test wiedzy.

Po podliczeniu wszystkich punktów konkursowych okazało się, że policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie osiągnęli niebywały sukces. Na podium, wśród najlepszych dzielnicowych w kraju znalazł się st. asp. Robert Zoła, który zajął drugie miejsce. Na tym samym stopniu podium znalazła się także drużyna dzielnicowych z Podkarpacia, w następującym składzie: st. asp. Robert Zoła i sierż. szt. Daniel Grzanka.