Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Policjanci poszukują zaginionej Marty Jaroch

Fot. policja.pl

Przemyscy policjanci prowadzą poszukiwania 24-letniej mieszkanki powiatu przemyskiego. Ostatni raz widziana była w dniu 16 grudnia rano. Do chwili obecnej nie wróciła, ani nie skontaktowała się z rodziną. Każdy, kto mógł widzieć zaginioną lub ma jakiekolwiek informacje o miejscu jej pobytu, proszony jest o kontakt z przemyską Policją.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu poszukują zaginionej 24–letniej Marty Jaroch. Z zebranych w tej sprawie informacji wynika, że 16 grudnia 2019 roku około godz. 07:45 wyjechała z Hotelu Arłamów w kierunku miejscowości Przemyśl. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis: wzrost 165 cm, szczupłej budowy ciała, włosy blond proste do ramion, oczy niebieskie, nos średni – prosty, uzębienie – pełne

Ubrana w czarne spodnie, białą bluzkę, białe buty sportowe, czarną kurtkę, białą czapkę

Zaginiona może poruszać się samochodem osobowym marki Fiat Bravo o nr rej. RPR 33083 – koloru szarego

Wszystkie osoby mające informacje o miejscu pobytu zaginionej proszone są o kontakt  na telefon nr  (16) 677 3324, (16) 677 3325  lub  na numer alarmowy  112.

źródło: policja.pl