Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Policjanci poszukują zaginionego Janusza Maślanki

Fot. policja.pl

REGION.

Przemyscy policjanci prowadzą poszukiwania 31-letniego przemyślanina. Ostatni raz widziany był 29 lipca br. Do chwili obecnej nie wrócił, ani nie skontaktował się z rodziną. Każdy, kto mógł widzieć zaginionego lub ma jakiekolwiek informacje o miejscu jego pobytu, proszony jest o kontakt z przemyską Policją.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu poszukują zaginionego 31 – letniego Janusza Maślanka. Z zebranych w tej sprawie informacji wynika, że 29 lipca 2019 roku  około godz. 3.00, mężczyzna wyszedł z mieszkania rodziców w Przemyślu. Do chwili obecnej nie wrócił.

Rysopis : wiek z wyglądu około 31 lat, wzrost 190 cm, szczupłej budowy ciała, włosy- krótkie koloru ciemnego, oczy ciemne, nos prosty, uzębienie pełne.

Ubrany : spodnie dżinsowe kol. niebieskiego, koszulka koloru szarego, buty sportowe koloru szarego. Posiadał ze sobą torbę na zakupy  koloru zielonego.

Osoby, które widziały zaginionego lub mają informacje o jego miejscu przebywania, bądź inne wiadomości mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jego pobytu, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego przemyskiej komendy tel. (16) 677 3324 , (16) 677 3661 lub  telefon alarmowy 112.

źródło: policja.pl