Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Policjanci poszukują zaginionego Grzegorza Huca

Fot. policja.pl

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku poszukują 43-letniego Grzegorza Huca, mieszkańca Przeworska. Mężczyzna wyszedł z domu w niedzielę, 26 maja br. około godz. 10 i do chwili obecnej nie powrócił ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

W środę funkcjonariusze z przeworskiej komendy przyjęli zawiadomienie o zaginięciu Grzegorza Huca, 43-letniego mieszkańca Przeworska. Mężczyzna w minioną niedzielę, około godziny 10, wyszedł z domu z zamiarem pójścia do kościoła i na cmentarz. Do chwili obecnej nie wrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis: wzrost 185 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, ciemny blond, oczy niebieskie. Ubrany był w spodnie granatowe typu dżinsy, podkoszulkę polo koloru granatowego, katanę dżinsową.

Wszystkie osoby mogące posiadać informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Przeworsku tel. (16) 64 12 310, (16) 641 24 26 lub telefon alarmowy 997.

źródło: policja.pl