Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Policjanci poszukują 45-letniej mieszkanki Rzeszowa

Fot. policja.pl

RZESZÓW. Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu I Policji w Rzeszowie poszukują zaginionej Justyny Dankowskiej, 45-letniej mieszkanki Rzeszowa.

Ostatnio kobieta przebywała na terenie Niemiec, gdzie wyjechała w celach zarobkowych. W środę, 4 listopada 2020 r. ostatni raz kontaktowała się z rodzinną poprzez komunikator internetowy, nawiązując rozmowę wideo. Od tego czasu nie nawiązała już kontaktu z rodzinną.

Rysopis: wiek z wyglądu około 45 lat, wzrost 165 cm sylwetka – szczupła budowa ciała, włosy do ramion koloru czarnego, nos prosty normalny, uszy normalne przylegające, uzębienie niepełne. Brak cech charakterystycznych.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej prosimy kierować do policjantów Komisariatu I Policji w Rzeszowie przy ul. Rejtana 34 osobiście lub tel. 47 821 3810 lub pod telefon alarmowy 997 lub 112.

źródło: policja.pl