Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Policja szuka Ewy Błażejczak. Ostatni raz była widziana w rejonie Dworca PKP

Fot. Policja

RZESZÓW. Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionej Ewy Błażejczak. 42-letnia mieszkanka Nowej Dęby, ostatni raz widziana była w czwartek 28 grudnia, pomiędzy godziną 8 a 9, w rejonie Dworca PKP w Rzeszowie. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania. Nie nawiązała także kontaktu z rodziną. Poniżej szczegółowe informacje.

Rysopis:
wzrost około 156 cm, waga 55 kg średnia budowa ciała, włosy  – ciemne krótkie, proste, oczy ? ciemne, twarz – okrągła, nos ? mały, lewe ucho lekko odstajace.

Ubiór:
W chwili zaginięcia ubrana była w kurtkę 3/4 czarną, spodnie koloru ciemnego, buty ? w kolorze jasnobrazowym, na głowie miała popielatą czapkę z pomponem.

Wszystkie osoby mające wiedzę co do miejsca przebywania zaginionej prosimy o kontakt osobisty bądź telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie ul. Jagiellońska 13, tel. (17) 858 3224 albo dyżurnym komendy tel. (17) 858 3310 lub 997.