Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Policja poszukuje sprawcy rozboju. „Grożąc ekspedientce nożem, ukradł z kasy pieniądze”

Fot. policja.pl

PODKARPACIE. Policjanci z Komendy Powiatowej w Jarosławiu poszukują mężczyzny, który 12 września dokonał rozboju w jednym ze sklepów na ul. Limanowskiego w Jarosławiu. Zamaskowany mężczyzna, grożąc ekspedientce nożem ukradł z kasy pieniądze. Policja opublikowała zdjęcie z monitoringu (widoczne powyżej) z prośbą do osób, które rozpoznają tego mężczyznę o kontakt z jarosławskimi policjantami.

Policjanci Wydziału Kryminalnego jarosławskiej komendy poszukują mężczyzny, który 12 września br. około godz. 14.40 dokonał rozboju w jednym ze sklepów przy ul. Limanowskiego. Zamaskowany mężczyzna, grożąc ekspedientce nożem, ukradł z kasy pieniądze.

Policja opublikowała zdjęcie z monitoringu z prośbą o pomoc w rozpoznaniu sprawcy. Jest to mężczyzna w wieku około 30 lat, wzrostu 170-175 cm, szczupłej budowy ciała, włosy czarne krótkie, oczy ciemne. Ubrany był w czarną koszulkę z krótkim rękawem, czarne krótkie spodenki oraz białe sportowe buty. Na twarzy miał założoną czarną maseczkę.  Mężczyzna posiadał  tatuaże na prawym i lewym ramieniu.

Jeśli ktokolwiek posiada informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości mężczyzny Policja prosi o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu pod nr telefonu 47 8241 310 lub bezpośrednio z Wydziałem Kryminalnym jarosławskiej komendy pod nr telefonu 47 8241 322.

źródło: policja.pl