Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Podkarpacie: UCIECZKA PIJANEGO KIEROWCY ulicami miasta! Nagranie obejrzało już blisko pół miliona osób

Fot. youtube.com STOP CHAM

PODKARPACIE. Nagranie pojawiło się na początku września br. na kanale STOP CHAM na portalu youtube.com. Zdarzenie miało miejsce 04.09.2021 w Mielcu. Szczegółowe poniżej.

Materiał został wyświetlony przez blisko pół miliona osób.

Komentarze internautów:

– Facetowi przede wszystkim należy się order za stalowe nerwy mając taką „pasażerkę”

– Brawo dla Pana zgłaszającego! Być może uratował Pan komuś życie. Na pewno natomiast usunął Pan z drogi potencjalnego zabójcę. Brawo. Pozdrawiam

– Brawa dla kierowcy, autora nagrania! Brawa również dla policjanta, który podjął słuszną decyzję o taranowaniu radiowozem w celu zatrzymania, brawo! Bardzo dobrze!

Dziwne jadący pojazd tuż przed Mielcem. Szybki telefon na Policje i długa jazda za pijanym kierowcą aby służby mogły przejąc kierowce Mazdę. Gdy pojawiają się radiowozy kierowca zaczął uciekać z duża prędkością. Autor od policjanta na miejscu zdarzenia dowiedział się, że uderzali radiowozem w uciekający pojazd – uszkodzony lewy bok mazdy i prawy radiowozu. Pijany kierowca na miejscu nie dmuchał w alkomat – nie był w stanie nie tylko ustać na nogach ale nawet mówić – czytamy w opisie filmu.

Link do materiału video: