Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Zima 2023/2024

Podkarpacie: tragiczny pożar! Znaleziono zwęglone ciało

Zdjęcie ilustracyjne

PODKARPACIE. Stalowowolscy policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności tragicznego pożaru domu, do którego doszło w miejscowości Przyszów. W trakcie akcji gaśniczej, strażacy znaleźli zwęglone ciało mężczyzny.

W czwartek przed godz. 3 w nocy, dyżurny stalowowolskiej policji otrzymał zgłoszenie o pożarze domu w miejscowości Przyszów w gminie Bojanów. Funkcjonariusze zastali stojący w płomieniach budynek jednorodzinny. W trakcie akcji gaśniczej, w jednym z pomieszczeń, strażacy odnaleźli zwęglone zwłoki mężczyzny, 65-letniego właściciela domu.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora oraz biegły z zakresu pożarnictwa. Śledczy wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia. Policjanci przypominają o nie lekceważeniu zasad bezpieczeństwa podczas korzystania z urządzeń grzewczych.

źródło: policja.pl