Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Podkarpacie: tajemnicze zaginięcie 73-latki!

Fot. policja.pl. własne

Jarosławscy policjanci poszukują zaginionej 73-letniej mieszkanki Łowiec. Krystyna Łysik wyszła z domu 27 lutego br., około godz. 5, z zamiarem udania się do Łomianek. Kobieta nie dotarła do miejsca docelowego jak też nie powróciła do miejsca zamieszkania. Nie nawiązała też kontaktu z rodziną.

Policjanci z jarosławskiej komendy poszukują 73-letniej mieszkanki Łowiec. Krystyna Łysik wyszła z domu 27 lutego br. około godz. 5, z zamiarem udania się do Łomianek. Kobieta nie dotarła do miejsca docelowego jak też nie powróciła do miejsca zamieszkania. Nie nawiązała też kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionej:

Wzrost 158 cm, sylwetka krępa, waga około 85 kg, włosy siwe sięgające do ramion, widoczne zmarszczki na twarzy. W chwili zaginięcia ubrana była w kurtkę szaro-brązową, niebieskie spodnie, białą czapkę, buty sportowe białe. Przy sobie miała niebieską torbę z białymi wstawkami.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej, bądź mają jakiekolwiek informacje dotyczące jej zaginięcia proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jarosławiu tel.  478241310 lub z najbliższą jednostką Policji tel. 112.  

źródło: policja.pl