Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Podkarpacie: SYN ZABIŁ OJCA! Ostrze trafiło w serce…

PODKARPACIE. O sprawie, która wstrząsnęła całą Polską pisze fakt.pl. Do zdarzenia doszło we wrześniu ubiegłego roku.

Zadbany dom w Zabrniu na Podkarpaciu. Przez lata rozgrywał się w nim dramat, który zakończył się wielką tragedią. Ojciec został zabity przez syna, który kilka dni wcześniej sam próbował targnąć się na własne życie. Teraz ojcobójca — Paweł Cz. (26 l.) — odpowiada przed sądem. — Nie mamy do brata żalu — broni go siostra – czytamy na portalu.

Chłopak został po pracy chwilę z kolegami. Wieczorem wracał do domu i wszedł po cichu przez kotłownię. Liczył na to, że nie spotka ojca. Ale ojciec jakby na niego czekał. Znów doszło do sprzeczki. Paweł Cz. niespodziewanie wyjął nóż i wbił ostrze w klatkę piersiową Mariana. Mężczyzna dostał cios prosto w serce. Osunął się na składowane drewno i po chwili skonał. Napastnik zabrał ze sobą nóż, a potem wyrzucił go po drodze, idąc bez celu przed siebie, aż zatrzymała go policja. Był wtedy pijany – pisze znany serwis.

Cały artykuł znajduje się tutaj.

źródło: fakt.pl