Zima 2023/2024

Podkarpacie: SKANDAL na boisku! Zawodnik spoliczkował sędziego [VIDEO]

Do skandalicznego zdarzenia doszło podczas sobotniego meczu przeworskiej klasy A pomiędzy drużyną LKS Żuraw Żurawiczki a LKS Błękitni Wierzbna. Zawodnik Marcin Zieliński dostał czerwoną kartkę, następnie spoliczkował sędziego.

Podczas sobotniego meczu przeworskiej A Klasy miała miejsce niecodzienna sytuacja. W 68. minucie zawodnik gości Marcin Zieliński domagał się podyktowania przez sędziego rzutu karnego. Zawodnik otrzymał czerwoną kartkę. Następnie spoliczkował sędziego. Z kolei ten przerwał mecz i ukarał gości walkowerem (mecz został przerwany przy wyniku 1:2).

Link do nagrania znajduje się poniżej. Opisywana sytuacja ma miejsce od minuty 47.30.