Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Podkarpacie: seniorki pobiły się o faceta!

Fot. youtube.com

Afera na działkach w Tarnobrzegu. Trzy seniorki pobiły się o faceta. O sprawie fakt.pl.

Zaślepiona zazdrością seniorka z pomocą z siostry zaatakowała 80-letnią sąsiadkę z ogródków działkowych w Tarnobrzegu na Podkarpaciu. Z relacji pokrzywdzonej wynika, że napastniczka miała do niej nieuzasadnione pretensje o to, że „podrywa faceta, w którym po uszy się zakochała” – pisze fakt.pl.

Choć ogródki działkowe są zimą opuszczone, 9 grudnia na miejscu pojawiły się obie strony konfliktu. Doszło do ostrej awantury. Wkrótce po niej, 80-latka przybiegła roztrzęsiona na policję, aby złożyć zawiadomienie, że padła ofiarą napaści ze strony kobiet, które są w zbliżonym do niej wieku. Jako sprawczynie ataku — wskazała sąsiadkę oraz jej siostrę – czytamy.

Pokrzywdzona seniorka poskarżyła się policjantom, że najpierw zaczęło się od wyzwisk. Sąsiadka miała do niej pretensje, że podrywa mężczyznę, który podoba się napastniczce i zapewne przez nią zrobił się względem niej oschły. A wcześniej stale ją adorował – pisze.

Cały artykuł znajduje się tutaj.

źródło: fakt.pl