Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Podkarpacie: prokuratura wyjaśnia sprawę TRAGICZNEJ ŚMIERCI 12-letniej Natalii!

Fot. se.pl

PODKARPACIE. Szkoła z Horyńca Zdroju w powiecie lubaczowskim poinformowała o nagłej śmierci swojej uczennicy, 12-letniej Natalii. Na środę (8 marca) zaplanowano ostatnie pożegnanie dziewczynki. Prokuratura z Lubaczowa wszczęła postępowanie w sprawie doprowadzenia do samobójstwa – poinformował portal se.pl.

Do śmierci dziecka miało dojść w niedzielny wieczór (5 marca). 12-letnią Natalię bez oznak życia mieli znaleźć domownicy. Dziewczynki nie udało się uratować. Lekarz stwierdził zgon. Obecny na miejscu prokurator wszczął śledztwo w sprawie śmierci dziewczynki.  – Ze względu na dobro śledztwa, oraz rodziny nie będziemy udzielać żadnych informacji w tej sprawie. Prowadzone jest śledztwo z Art.  151 Kodeksu Karnego i tylko tyle mogę powiedzieć – przekazała szefowa lubaczowskiej Prokuratury, Agnieszka Nieckarz-Proszek. Przypominamy, że Art 151 KK dotyczy doprowadzenia do samobójstwa. – Kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5 – czytamy w Kodeksie) – pisze popularny portal.

Link do artykułu znajduje się tutaj.

źródło: se.pl

Czytaj także:

Tajemnicza śmierć 23-latki z Dynowa! Świętowała Nowy Rok, a potem…