Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Podkarpacie: pożar 40 hektarów pszenicy!

Zdjęcie ilustracyjne

PODKARPACIE.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Radymnie interweniowali wczoraj na miejscu pożaru użytków rolnych w Chałupkach Chotynieckich. W pożarze spłonęło 40 hektarów pszenicy o wartości 100 tys. zł. Mundurowi wyjaśniają okoliczności i przyczyny pożaru.

Pożar został zauważony wczoraj, około godz. 14 na użytkach rolnych w Chałupkach Chotynieckich. Skierowani na miejsce zdarzenia policjanci zastali osiem zastępów straży pożarnej gaszących pożar. W akcji gaśniczej brali udział strażacy z PSP Jarosław i z OSP. Ogień zniszczył 40 hektarów pszenicy. Pokrzywdzeni wstępnie oszacowali straty na 100 tys. złotych. Strażacy nie dopuścili do rozprzestrzenienia się ognia na pobliskie pola uprawne.

Na miejscu policjanci wykonali oględziny. Nad wyjaśnieniem przyczyn i okoliczności pożaru pracują funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Radymnie.

źródło: policja.pl