Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Podkarpacie: mężczyzna został PRZYGNIECIONY PRZEZ SAMOCHÓD!

Fot. policja.pl

Policjanci ustalają okoliczności wypadku do jakiego doszło w Zagórzu na ul. Filtrowej. Mężczyzna został przygnieciony przez samochód, który zjechał z lawety. 50-latek z obrażeniami został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło we wtorek po godz. 17, w Zagórzu na ul. Filtrowej. 50-letni mężczyzna wykonywał lawetą usługę przewozową. W trakcie pracy został przygnieciony przez samochód, który z niej zjechał.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna chciał rozładować lawetę. Początkowo miał z tym trudności i usiłował usunąć usterkę, która mogła być przyczyną zblokowania hamulców w pojeździe renault będącym na lawecie. W pewnym momencie samochód niespodziewanie stoczył się na ziemię i przygniótł 50-latka. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Wstępne badania wykazały, że doznał urazu żeber i pozostał w szpitalu na obserwacji. W sprawie jest prowadzone postępowanie, które ma wyjaśnić dokładne okoliczności zdarzenia.

źródło: policja.pl