Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Podkarpacie: mężczyzna zaatakowany przez wilka zabrał głos! „RZUCIŁ SIĘ NA MNIE!”

Fot. pixabay.com/ esanok.pl

PODKARPACIE. W miejscowości Daszówka (gmina Ustrzyki Dolne) został dotkliwie pogryziony człowiek przez wilki. Na portalu eSanok.pl jest dostępny wywiad z mężczyzną!

Dzisiaj sprawdził się scenariusz przed którym ostrzegali mieszkańcy Bieszczadów od wielu lat . W miejscowości Daszówka został dotkliwie pogryziony człowiek przez wilki , który próbował obronić swojego psa przed atakiem wilków .Jest hospitalizowany w szpitalu miejskim w Ustrzykach Dolnych i jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo ale ma bardzo dotkliwe obrażenia rąk i przedramion , które ograniczą znacznie jego sprawność – napisał na Facebooku we wtorek Piotr Kazimierczak z Lutowisk.

Link do wywiadu z Jerzym Polakiem, który został opublikowany na portalu eSanok.pl znajduje się poniżej. Materiał video można znaleźć także na portalu youtube.com na kanale „tvPolska”.