Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Podkarpacie: jutro otwarcie wyremontowanej Biedronki! [ZNAMY SZCZEGÓŁY]

Fot. Biedronka

PODKARPACIE/ SOKOŁÓW MŁP. Już jutro tj. 11 sierpnia o godz. 6:00 w Sokołowie Małopolskim będzie miało miejsce „Wielkie Otwarcie” sklepu Biedronka.

Biedronka jako największa sieć handlowa w Polsce stale się rozwija i modernizuje swoje placówki. Informacje o wszystkich otwarciach nowych i remontowanych sklepów sieci Biedronka przekazujemy na bieżąco. Celem prac remontowych jest podniesienie komfortu zakupów oraz dostosowanie placówek do standardu 3.0, obowiązującego w sieci Biedronka. Oznacza to ekologiczne rozwiązania wewnątrz sklepu, takie jak energooszczędne urządzenia chłodnicze, działające w oparciu o gaz CO2 oraz wyeksponowane strefy promocji, kwiatów oraz przejrzyste ustawienie wysp na owoce i warzywa – informował nas Bartosz Rachwał, kierownik projektów technicznych makroregionu Południe w sieci Biedronka.

Fot. Czytelniczka Beata

Nowoczesny i przestronny wygląd placówki zyskają dzięki zupełnie nowym systemom regałów i półek. Dla wygody klientów wprowadzony zostanie podział stanowisk na owocowe, warzywne oraz produkty delikatne, czyli wymagające przechowywania w niskiej temperaturze. W sklepie pojawią się kasy samoobsługowe. Z okazji otwarcia na klientów będą czekać atrakcyjne promocje, o których będziemy informować na bieżąco –  mówił dalej.

Sprawdź najnowsze promocje w Biedronce: