Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Podkarpacie. BMW uderzyło w przepust, nie żyje młody chłopak

Fot. policja.pl

Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w nocy w Dydni. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, kierujący bmw stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w przepust i doprowadził do dachowania samochodu. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiło cztery osoby. Niestety mimo udzielonej pomocy, życia jednego z pasażerów nie udało się uratować.

Do wypadku doszło wczoraj w nocy około godz. 3 w Dydni. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący bmw, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi, uderzył w przepust, po czym samochód dachował na pobliskiej posesji. Kierujący przewoził trzech pasażerów. Wszyscy uczestnicy w wieku od 19 do 28 lat, mieszkańcy powiatu brzozowskiego, zostali ranni i przewiezieni do szpitala.

Pomimo wysiłków lekarzy, życia 19-letniego pasażera nie udało się uratować. Funkcjonariusze, pracujący na miejscu zdarzenia, wykonali czynności procesowe, które pozwolą na dokładne wyjaśnienie okoliczności wypadku. Ustalono, że samochodem kierował 19-letni mężczyzna, od którego została pobrana krew do badań w celu stwierdzenia jego stanu trzeźwości.

źródło: policja.pl