Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Podkarpacie: 43-latek wybierał sobie uczniów młodszych klas… [ZAPADŁ WYROK]

PODKARPACIE. Rafał W. (43 l.) to perfidny zboczeniec, który krzywdził dzieci na osiedlu w Tarnobrzegu na Podkarpaciu. Wybierał sobie uczniów młodszych klas podstawówki. Częstował i upijał ich alkoholem, a potem wykorzystywał seksualnie. Groziło mu 20 lat odsiadki, ale sąd złagodził karę – pisze fakt.pl.

Mężczyzna jest z zawodu mechanikiem. Zaprzyjaźniał się z dziewczynkami, które miały mniej niż 15 lat. Kupował prezenty i udawał „dobrego wujka”. Dla żartu częstował alkoholem. – Weź łyk piwa, to nie zaszkodzi – miał proponować nagabywanym dzieciom. Odurzone alkoholem, stawały się dla niego łatwym łupem. – Mężczyzna został oskarżony o wielokrotnie doprowadzenie małoletnich do obcowania płciowego lub poddania się tzw. innym czynnościom seksualnym – mówi prokurator Paweł Dubiel, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Tarnobrzegu, cytowany przez fakt.pl.

Cały artykuł znajduje się tutaj.

źródło: fakt.pl