Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Podkarpacie. 4-letnia dziewczynka podziękowała policjantom za pomoc

Fot. policja.pl

PODKARPACIE. Leską komendę odwiedziła 4-letnia dziewczynka, której w ubiegłym tygodniu pomogli dzielnicowi. Jak się okazało, upadła ona podczas zabawy, została ranna i wymagała natychmiastowej pomocy medycznej. Z pomocą ruszyli funkcjonariusze, którzy bezpiecznie pomogli dotrzeć dziewczynce do szpitala.

W minioną niedzielę, dwójka dzielnicowych jadąc radiowozem przez Olszanicę, zauważyła zapłakaną kobietę trzymającą na rękach kilkuletnią dziewczynkę. Kobieta na widok radiowozu zaczęła machać ręką, a następnie poprosiła funkcjonariuszy o pomoc w szybkim i bezpiecznym dotarciu do szpitala. Jak się okazało, jej córka biegając na placu zabaw, upadła i zraniła się w głowę. Policjanci przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych przetransportowali kobietę wraz z dzieckiem do leskiego szpitala i przekazali ją pod opiekę lekarzy. Cała sytuacja zakończyła się szczęśliwie, a dziewczynka po udzielonej pomocy medycznej, wróciła z mamą do domu.

4-latka chcąc podziękować policjantom za okazaną jej pomoc, odwiedziła wczoraj Komendę Powiatową Policji  w Lesku i podarowała policjantom ręcznie wykonane laurki, które wykonała wraz ze swoim 6-letnim braciszkiem. Przy okazji miała możliwość zwiedzenia budynku komendy i mogła przez chwilę poczuć się jak prawdziwa policjantka.

Komendant Powiatowy Policji w Lesku przekazał jej życzenia szybkiego powrotu do zdrowia i wręczył policyjne misie.

źródło: policja.pl