Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Podkarpacie: „31-latek wybierał dziewczynki, które miały mniej niż 15 lat”. Sąd wymierzył karę!

Zdjęcie ilustracyjne

PODKARPACIE. Ernest M. (31 l.) swoje ofiary wyszukiwał w internecie, a w sieci czuł się jak ryba w wodzie, ponieważ wykorzystywał swoje zawodowe triki. Docierał do dzieci, ale tak, aby nie pozostawiać po sobie śladu. Mimo to okazał się gorszym informatykiem niż policyjni spece. Dzięki nim sąd w Tarnobrzegu na Podkarpaciu nie miał wątpliwości, aby posłać informatyka do więzienia – informuje portal fakt.pl.

Wybierał dziewczynki, które miały mniej niż 15 lat. Rozpoczynał rozmowę i po kilku tygodniach schodził na coraz bardziej pikantne tematy. Skłaniał dzieci do robienia i przesyłania sobie rozebranych zdjęć, a kiedy je zdobywał, szantażował. Straszył swoje ofiary, że porozsyła fotografie do ich szkół, znajomych i rodziny. W jednym przypadku swojego groźby nawet spełnił… – pisze znany serwis.

Cały artykuł znajduje się tutaj.

źródło; fakt.pl

Promocje na DZIEŃ OJCA 2022: