Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Podkarpacie. 22-latek zdewastował drzwi i elewację kościoła! [FOTO]

Fot. policja.pl

Funkcjonariusze z Komisariatu w Radymnie ustalili mężczyznę, który zdewastował drzwi oraz elewację kościoła w Łazach. 22-latek usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Początkiem grudnia ubiegłego roku, oficer dyżurny jarosławskiej jednostki został powiadomiony o uszkodzeniu drzwi wejściowych oraz elewacji kościoła w Łazach. Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze z komisariatu w Radymnie zabezpieczyli wszelkie ślady mogące doprowadzić do ustalenia sprawcy. Wartość strat została oszacowana na kwotę 2 tys. złotych.

Policjanci z komisariatu w Radymnie pracujący nad tą sprawą, ustalili kto jest odpowiedzialny za ten czyn. Okazał się nim 22-letni mieszkaniec gminy Laszki. Funkcjonariusze przedstawili mu zarzut dotyczący zniszczenia mienia. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: policja.pl